Yunan Adaları

Etiketler: Ada ,Adalar , Balayı Adaları , Balayı Yerleri ,Dünya Adaları , Tatil Adaları , Yunan Adaları , Yunan Adası Resimleri , Yunan Adası Turları

 

İki farklı ülke, iki farklı millet ama aynı deniz neredeyse aynı ilkim paylaşıyorlar, aynı ürün, aynı doğal hayat ve çağlar boyunca ortak bir tarih… Türk ve Yunan mutfaklarının böylesine benzer olması işte bu yüzden hiç şaşırtıcı değil.

Yunanistan ve Yunan adaları, mitolojisiyle, tarihiyle, medeniyetiyle, plajlarıyla, tabiatıyla bambaşka bir dünyayı andırıyor!

 

Yunan adaları, mitolojisiyle, tarihiyle, medeniyetiyle, plajlarıyla, tabiyatıyla bambaşka bir dünyayı andırıyor ! Burada Türkiye’den itibaren rahatlıkla gidilebilecek en ilginç adalarını sunuyor.

Nisan ile Eylül ayları arasında gerçekleştirilen feribot seferleri için rezervasyonların önceden yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Bu programlar için vize istenmektedir.Yurt dışı çıkış harcı ödenmesi gerekmektedir. Adalar arası seferler feribot ile yapılmaktadır.

Yunan Adaları ; Midili Adası, Samos, Chios, Girit Adası, G.Kıbrıs, Mykonos Adası, Naxos, Paros, Santorini Adası, Kos Adası, Kalymnos, Rodos Adası, Symi Adası, Corfu, Kefalonia, Aegina, Alonissos, Skiathos, Skopelos, Skyros

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !