Panasonic Lumix DMC-FX35

Panasonic DMC-FX35, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yüksek performanslı bir ürün.
 
Panasonic DMC-FX35, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yüksek performanslı bir ürün.El çantamıza bile sığacak kadar küçük ve hafifliğiyle kolayca taşınabilir bir fotoğraf makinası, gerektiği anlarda oldukça işimizi görebilir. Panasonic'in beyaz renkli fotoğraf makinası ilk bakışta oldukça şık hatlarıyla dikkat çekiyor. Ürünün arka tarafında bulunan bir tekerlekçik sayesinde menüsünde dolaşabildiğimiz fotoğraf makinası önceden ayarlanmış 22 adet moduyla bize en uygun fotoğraf çekme olanağını sağlıyor.

10.1 megapiksel algılayıcısıyla standar 640 x 480 çözünürlük dışında 3648 x 2736 çözünürlüğe kadar fotoğraf çekebilmemizi sağlayan ürün aynı zamanda 1280 x 720 video da çekebiliyor. Dijital kırmızı göz önleyeisiye sahip olan fotoğraf makinas, 25mm'lik geniş açı çekebilme yeteneğiyle kullanıvısına daha rahat bir çalışma ortamı sunuyor. 4x optik zoom'u ile ayrıntılara da inebilmenizi sağlayan fotoğraf makinası, 2,5" TFT LCD ekrana sahip. Bu ekranda çektiğiniz fotoğrafları bir takvim içerisinde ve tarihe göre saklıyor. Tabiiki dilerseniz fotoğraflarınızı bilgisayar aktarabiliyorsunuz. Titreşimi önleyici sistemi sayesinde net görüntüler alabilmenize yardımcı olan fotoğraf makinası sağlam bir alüminyum gövdeye sahip. Ürünün 50MB belleği yüksek çözünürlükte fotoğraf çektiğinizde hemen dolacağından bir SD/MMC kart yuvasıyla desteklenmiş.

SONUÇ: Genel tasarımı, teknik özellikleri ve başarılı performansıyla ön plana çıkan Panasonic DMC-FX35, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yüksek performanslı bir ürün.
 
-Geniş açı

-Yüksek algılayıcı

-Şık tasarım
 
Kaynak: Chip Online

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !